Šilalės r. Upynos Stasio Girėno mokykla

Raštinės darbo laikas

Darbo dienomis 8.00-16.30

Pietų pertrauka 12.00-12.30

Čia galite parašyti klausimus, pastabas, pasiūlymus mokyklai

Dalyvaujame projektuose

2018-06-06

Š. m. gegužės 25 dieną, Panevėžio miesto dailės galerijoje, vyko tarptautinio vaikų piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ darbų parodos atidarymas ir laureatų apdovanojimas. Konkursui buvo pristatyta 940 piešinių iš 6 šalių : Kinijos, Indijos, Lenkijos, Lietuvos, JAV, Rusijos. Konkurse 11-14 metų amžiaus grupėje, laureate tapo mūsų mokyklos 7 klasės mokinė Viktorija Balsytė. Laimėtojai buvo apdovanoti diplomais ir prizais.

Dailės mokytoja metodininkė Elvina Nikitinaitė

2018-05-17

2018-05-02

Baigėsi jau keturioliktus metus skaičiuojantis Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo vykdomas vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“. Šis fondas palaiko ir plečia iniciatyvą – PASAULIS TAPS ATVIRAS, JEIGU MOKĖSIME BENDRAUTI“. Tai tikras jaunųjų filologų, kalbos, kultūros ir meno puoselėtojų sąjūdis.

Projekte dalyvaujantys  4-12 klasių moksleiviai bei studentai iš visos Lietuvos verčia grožinius tekstus iš anglų, prancūzų, rusų ir vokiečių kalbų į lietuvių kalbą. Visomis kalbomis yra pateikiama po 6 skirtingų lygių tekstus, todėl kiekvienas gali pasirinkti tekstą pagal savo galimybes. Vertėjai gali dalyvauti dviejų (arba daugiau) kalbų programose, t. y. versti iš dviejų ar daugiau kalbų. Kartu vyksta ir tekstų iliustravimo įvairiomis technikomis konkursas.

Šiemet šiame projekte dalyvavo ir mūsų mokyklos 7 klasės mokinės, vertusios tekstus iš rusų kalbos. Paskelbtame 2018 m. nugalėtojų sąraše puikuojasi dvi mūsų jaunųjų vertėjų pavardės. Jos tapo nugalėtojomis ir bus apdovanotos už labai gerą vertimą iš rusų kalbos. Tai:

1. Viktorija Balsytė (7kl.)
  2. Gerda Čekauskaitė (7 kl.)

Sveikiname nugalėtojas ir linkime tolimesnės kūrybinės sėkmės!

Rusų kalbos mokytoja V. Bartkienė

2018-03-21

Kovo 21 d. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinėje mokykloje vyko Šilalės rajono pradinių klasių mokinių gamtamokslinė viktorina ,,Lietuva ir aš‘‘, skirta Lietuvos šimtmečiui pamonėti. Viktorinoje dalyvavo komandos iš Laukuvos gimnazijos “Lietuvaitės ”,  Obelyno pagrindinės mokyklos “Atmintukai”, Pajūralio pagrindinės mokyklos “Jaunieji tarzaniukai”, Kvėdarnos Prano Liatuko pradinės mokyklos “Pelėdžiukai” ir mūsų mokyklos ”Giliukai”.

Viktorinos dalyviai sprendė įvairias užduotis, susijusias su Lietuvos prezidentais, Lietuvos gamtininkais, šventėmis, Lietuvos upėmis ir ežerais, paukščiais, gyvūnais, profesijomis, muzika. Iš antrinių žaliavų viktorinos dalyviai kūrė piešinį skirtą Žemės dienai.

Mūsų mokyklos 3 - 4 klasių komanda ,,Giliukai‘‘ užėmė I - ąją  vietą. Jiems įteikta padėka ir dovanos.

2018-03-09

Šiemet jau devintą kartą Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinys Vinco Kudirkos muziejus pakvietė Lietuvos vaikus dalyvauti atviruko ir plakato konkurse, kuris skirtas Kovo 11-ąjai .

Kovo 9 d. Vinco Kudirkos muziejuje vyko geriausių piešinių apdovanojimo šventė.  Vertindama darbus, Lietuvos nacionalinio muziejaus sudaryta vertinimo komisija atsižvelgė į temos atskleidimą, kūrybiškumą, meninę raišką, techninį sprendimą.

Šventės metu  pagyrimo raštai  ir dovanos įteiktos  3 klasės mokiniui Lukui Gudinskui už piešinio spalvingumą,  4 klasės mokiniams  Aidai Janušauskaitei ir Titui Stanevičiui už temos išradingumą Lietuvos moksleivių plakato ir atviruko konkurse ,,Kovo 11-oji‘‘.

2018-02-28

Rajoninėse „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose iškovojome trečiąją vietą.

2018-02-26

2018-01-25

Sveikata - tai pamatas, ant kurio klojamas tolesnis vaiko gyvenimas, todėl ja reikia rūpintis nuo mažens, kad ją ugdydami, saugodami ir puoselėdami suformuotume sveiką gyvenimo būdą.

Mokykla yra palanki vieta puoselėti vaikų sveikatą, pamatuoti įgūdžius, tarp jų ir sveikos gyvensenos. Todėl kaip ir kasmet mūsų mokykloje, sausio 25 d. vyko popietė ,,Augu sveikas ir žvalus".

Popietės metu ikimokyklinės, priešmokyklinės ir pradinių klasių mokinius aplankė "gydytoja". Nuodugniai patikrinusi sveikatą, davė patarimų, kaip augti sveikiems ir pakvietė prasimankštinti, pajudėti šokio ritmu,surasti teisingus atsakymus į pateiktus klausimus, taip pat sudalyvauti ,,Sveikų užkandžių" konkurse.

Atsisveikindama "gydytoja" palinkėjo augti sveikiems ir žvaliems.

Priešmokyklinės ugdymo grupės vyr. pedagogė Aušra Valterienė

2018-01-23

Mokykloje įvyko meninio skaitymo konkurso I-asis etapas. Nugalėtoja tapo 5 – os klasės mokinė Neringa Balsytė (mokytoja Angelė Petrošienė). Laimėtoja sausio 29 d. dalyvaus II – ajame etape, kuris vyks Šilalės kultūros centre.

lietuvių kalbos mokytoja

Angelė Petrošienė

Valgyklos meniu

Vidurinio ugdymo skyrius

Mokykloje nuo 2015-2016 m. m. veikia Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos vidurinio ugdymo skyrius.